Кличко привітав у мерії послів перед Новим роком

Мер Києва Віталій Кличко провів у мерії дипломатичний прийом з нагоди прийдешніх свят – Нового року та Різдва Христового.

«Напередодні Нового року ми традиційно збираємось з Вами у цій залі – у стінах Київської мерії, щоб підбити підсумки та окреслити плани на наступний рік. 2019-й був непростим як для країни, так і для столиці. Вибори Президента та Верховної Ради. Новий уряд. Але Київ продовжив перетворення і зміни. Наше місто розвивається, стає гарнішим і комфортнішим. І ще більш туристично привабливим», – сказав Віталій Кличко.

Кличко посли

Він зауважив, що цього року столична влада реалізувала, зокрема, великі туристичні проекти. За рекордні терміни звели пішохідно-велосипедний міст, що з’єднав Володимирську гірку і парк «Хрещатий». Цей міст сьогодні – одна з найгарніших і найпопулярніших локацій столиці.

Також створили нову Алею художників. Побудували до неї сходи від Андріївської церкви. Ці об’єкти дозволили реалізувати проект великого туристичного маршруту історичним центром міста – від Пейзажної алеї до Арки дружби народів. Пейзажну алею планують реконструювати вже наступного року.

«Ми продовжуємо реконструкцію парків. Будівництво нових шкіл та садочків. Днями відкриємо ще один фактично новозбудований садок у Дарницькому районі. Ремонтуємо лікарні, закуповуємо сучасне медичне обладнання. Очищуємо місто від реклами. Адже за цими рекламними конструкціями інколи не видно, який прекрасний історичний центр міста», – зауважив мер.

Він нагадав, що в столиці триває боротьба із несанкціонованими кіосками та хаотичною торгівлею. Продовжували й капітальний ремонт столичних доріг, закуповували сучасний громадський транспорт. Впровадили багато сучасних електронних сервісів, які спрощують життя киянам.

«Роботи ще багато! Але й багато зроблено! Ми фактично завершили будівництво Шулявського шляхопроводу. Активізували будівництво Подільсько-Воскресенського мосту. І до кінця наступного року плануємо запустити автомобільне сполучення цим мостом. Наступний етап – будівництво метро на Троєщину! І це завдання є викликом для мене, який я налаштований подолати. Ми почали будівництво двох станцій метро на Виноградар. Облаштовуємо сучасне освітлення на дорогах, мостах, в парках. Все це – ефективні кроки, що змінюють наше місто», – підкреслив він.

Віталій Кличко подякував представникам дипломатичного корпусу, релігійних конфесій, народним депутатам, представникам столичної влади за допомогу та підтримку, за віру в Київ і його перспективи. Та за їх внесок у зміни, що відбуваються у столиці.

«Ми цінуємо вашу участь у багатьох проектах. Ми цінуємо кожного іноземного інвестора. І переконаний, наша співпраця і надалі буде ефективною і успішною. Як мер столиці, я завжди відритий для ваших ідей і пропозицій», – сказав Віталій Кличко.

За словами міського голови, сьогодні головна мрія кожного українця – щоб на українській землі запанував мир, щоб Україна відстояла свою незалежність і територіальну цілісність. Стала сильною і успішною державою. Та зауважив, що в цьому питанні українська влада також розраховує на підтримку та допомогу міжнародної спільноти. Адже це важливо для всього світового співтовариства і дотримання міжнародних норм права.

«Чимало викликів сьогодні постало перед світом. І подолання багатьох із них залежить від дипломатії. Від того, наскільки вона буде професійною і успішною, щоб розв’язувати проблеми мирним шляхом. Хочу побажати вам – представникам дипломатичного корпусу – сил і терпіння, переконливості і успіху в тих зусиллях, які ви докладаєте в своїй роботі», – підкреслив Віталій Кличко.

Він побажав представникам дипломатичного корпусу та усім присутнім напередодні світлих і радісних свят – Різдва і Нового року – здоров’я, любові, сил, натхнення та здійснення заповітних мрій.

Від імені дипломатичного корпусу на прийомі мера Києва виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні, дуаєн дипломатичного корпусу Любомир Мішурович.

«Незважаючи на те, що 2019 рік був непростим, ми бачимо, що чимало складних завдань були з успіхом подолані на рівні високих дипломатичних стандартів. Ми раді, що виконали свої дипломатичні обов’язки, наші дипломатичні повноваження – чим зробили внесок у розвиток та процвітання України. Щороку ми бачимо, що Київ розвивається, втілює проекти, які дають поштовх позитивним змінам. Це і, наприклад, Kyiv Smart City. Ми бачимо, як ремонтують дороги, як з’являється велосипедна інфраструктура, будують нові мости. І дуже важливо, що в місті з’являються нові дитячі садки та школи», – сказав Посол Чорногорії та побажав українцям щасливого Нового року, сповненого миром, радістю та процвітанням.

Прийом Київського міського голови відвідали очільники та представники 65 посольств іноземних держав, міжнародних організацій, акредитованих в Україні, представники торговельних місій, релігійних конфесій, народні депутати України, урядовці, депутати Київради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне