КМДА: буде 4 години світла на добу

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

Секретар міськради Володимир Бондаренко розповів про те, що у найкращому зі сценаріїв кияни матимуть 8 годин світла на день, а у найгіршому лише 4 години.

КМДА розглядає декілька сценаріїв знеструмлень у Києві найближчим часом. Є менш тривожний для киян, коли світло подаватимуть загалом 8 годин на день, розділивши на денний та нічний “раціон”. А є критичний – тоді світло буде лише 4 години на добу.

Про сценарії повідомив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. Він стверджує, що такими є прогнози від фахівців ДТЕК та вимоги НЕК Укренерго.

“Прогнози, нажаль, поки що стабільні – це, зважаючи на обсяги енергоспоживання, відключення двох-трьох черг, і фактично, в кращому сценарії це буде світло 4 години вдень та стільки ж вночі. Найгірший сценарій, про який нас попереджає ДТЕК, – це можливість того, що світло буде загалом 4 години н добу”, – зазначив Володимир Бондаренко у ефірі Новини LIVE.

У той же час, за словами секретаря міськради, є й гарні новини. Найближчим часом, стверджує посадовець, з ремонту вийдуть деклька енергоблоків українських АЕС. Про це, нагадує він, повідомили в уряді, і, щойно це станеться, кияни відчують зміни у графіках знеструмлень.

Все буде ясно: лікнеп від ДТЕК та YASNO про те, за яким принципом знеструмлюють Київ та киян

Нагадаємо, днями Інформатор писав про пояснення від YASNO про те, за яким принципом знеструмлюють Київ. Оскільки переважна більшість киян вже почала звикати до ритму життя “7 годин без світла, дві – зі світлом”, а в декого електроенергію відмикають навіть на триваліші періоди, постає питання: чому і як обмежують постачання у так званих світло-сірих зонах, чи слотах. Це залежить від обмежень в групах, про які вже писав Інформатор, що встановлює НЕК “Укренерго”. Для киян ця інформація має прикладний характер: вона дозволяє зрозуміти, як правильно читати повідомлення енергетиків про “відключення 1-2 черг” чи “3 і 4 групи”.

Також ми пояснювали ситуацію зі знеструмленнями загалом: хто вирішує, коли саме будуть відключати електроенергію, як працюють графіки, навіщо відключати електроенергію вночі тощо.