КМДА планує розірвати контракт с “Київенерго”

Читайте також

Міст Патона більше не “втомлений”?

Як запевняють столичні шляховики, оцінюючи стан моста Патона, в них «сьогодні особливих питань до дорожнього покриття там немає. Тільки зараз розпочинається дрібний ямковий ремонт»

ДТЕК Київські електромережі розробила нові графіки погодинних відключень світла

За словами Дениса Бондаря, генерального директора ДТЕК Київські електромережі, наразі в країні спостерігається дефіцит генеруючих потужностей.

Київ пасе задніх

За вартістю оренди житла Київ пасе задніх серед європейських столиць Оренда квартири у Києві досі залишається втричі дешевшою, ніж в Парижі.

Чи буде цей рік кращим за минулий – опитування

Понад чверть українців очікують, що 2024 рік буде більш мирним за попередній. Позитивно на це запитання відповіли 26% опитаних. Натомість 33% респондентів вважають, що цей рік буде неспокійнішим, ще 36% переконані, що він не відрізнятиметься від минулого року.

В усьому винні бджоли!

Цьогоріч в Україні можуть виникнути проблеми із врожаєм фруктів. Він може бути вкрай обмеженим, попри те, що зараз рясно квітнуть сади. Проте садівники масово скаржаться, що на квітах немає бджіл. А отже, вони залишаться не запиленими.

Поділитися

Київська влада не має наміру продовжувати контракт з ПАТ «Київенерго» щодо управління тепловими активами міста. Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

“Угода на управління основними ТЕЦ та тепломережами міста, яка завершується у 2017 році, не враховує позиції київської громади та її потреб. Саме тому Київська міська державна адміністрація розпочала підготовку нових умов угоди на управління. Основою нового договору має стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих затрат, які дозволять у подальшому вплинути на тариф”, – вважає Бондаренко.

До цієї роботи залучені міжнародні організації, в тому числі авторітетна Ernst & Young.

“Ми можемо піти двома шляхами – шляхом концесії або прямого муніципального управління. Для кожного з цих варіантів розроблена чітка дорожна карта. Вибір того чи іншого залежить від проведення конкурсу, пропозицій, які місто отримає від учасників”, – заявив урядовець.

Рішення буде прийматися на сесії Київради. Ці питання будуть розглянуті вже в листопаді поточного року.

“Нам потрібно створити умови, які б мотивували інвестора проводити енергозберігаючі заходи і знижувати виробничі витрати. Натомість, місту необхідна реальна модернізації комунальної інфраструктури, а киянам – чіткі та зрозумілі тарифи”, – резюмує Володиимр Бондаренко.

Нагадаємо, що кияни отримали нові платіжки за теплопостачання, які просто неможливо виплачувати із сережднім рівнем доходів.