Комендантська година у Києві триватиме з 20:00 до 7:00
У цей час пересуватися містом можуть винятково ті, хто має спецперепустки нового зразка Військового коменданта міста Києва.
Перепустки, видані до цього, скасовуються.
У КМДА наголошують: перепустки видаються лише для транспорту. Пересуватися пішки у комендантську годину – суворо заборонено!
Цивільні особи, які перебуватимуть на вулиці у період комендантської години без спецперепустки, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.
Під час комендантської години вийти з домівок можна у разі оголошення повітряної тривоги, щоб прослідувати у найближче укриття.
Робота транспорту та торгівельних мереж
У зв’язку із цим вже сьогодні, 28 лютого, наземний транспорт та метро для перевезень пасажирів працюватимуть до 19:00. Підземні станції метро цілодобово працюватимуть як укриття.
Магазини, торговельні мережі та аптеки можуть працювати з 08:00 до 19:00.
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:










Залишити відповідь