Кому в Києві платять від 1000 доларів навіть без диплома

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Хороші гроші в Україні можна заробляти, не маючи вищої освіти – зокрема, будучи фахівцем в одній із робочих сфер. Наприклад, у Києві роботодавці готові платити представникам деяких спеціальностей 40 тис. грн і більше.

Зокрема, в середньому 42,5 тис. грн. пропонують тонувальникам. При цьому окремі компанії пропонують набагато більше. Так, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію тонувальника, платити за якою обіцяють до 80 тисяч. “Якщо Ви вмієте тонувати, клеїти захисну бронеплівку та вініл – це великий плюс”, – йдеться в оголошенні.

Водночас, по Україні тонувальникам готові платити в середньому 36 тис. грн. Тобто менше на 6,5 тис. грн.

Автослюсарям у Києві готові платити у середньому 40 тис. грн. Тоді як по Україні суттєво нижче – 32,5 тис. грн.

Також у середньому 40 тис. грн пропонують поклейникам. Що також набагато вище, ніж загалом у країні – в інших регіонах поклейщики можуть розраховувати на зарплату в середньому 22,5 тис. грн.

Загалом же, представникам робочих спеціальностей пропонують у Києві зарплату в середньому 24,5 тис. грн. До топ-3 найпопулярніших професій, за даними профільних експертів, входять:

вантажник із середньою запропонованою зарплатою 19 тис. грн;
різноробочий – 20 тис. грн;
пакувальниця – 19 тис. грн.