Контролери почали ловити “зайців” разом з поліцією

30 січня контролери комунального підприємства «Київпастранс» провели спільний рейд спільно з Національною поліцією України. Його мета – перевірка пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків і чинність документів, які дають право на пільговий проїзд у транспорті.

Як повідомляє підприємство, першою локацією стала станція метро «Петрівка»: контролери разом із працівниками поліції перевірили весь рухомий склад, який курсував біля цієї станції.

Нагадаємо, що працівники «Київпастрансу» мають право на штрафні санкції щодо «безбілетників», а співробітники поліції перевіряють справжність документа, який надає право на пільговий проїзд.

«Кількість пасажирів, які не сплачують проїзд у транспорті, сягає 13%. Щомісячно працівники КП «Київпастранс» проводять близько 70 000 перевірок і виписують до 3 000 штрафів. Подібні перевірки проводитимемо на постійній основі. При цьому кожного разу змінюватимуться маршрути та час перевірок», – повідомив начальник служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» Олександр Вавринчук.

«Перевірки такого типу дійсно ефективні. Це вже не вперше, коли «Київпастранс» звертається за допомогою до працівників поліції. На жаль, тільки за 2016 рік ми спостерігали значну кількість випадків, коли «безбілетники» вдавались до агресивних дій для того, щоб не платити за проїзд. Тому було вирішено відновити спільні рейди, які, насамперед, зменшать кількість «зайців» і захистять працівників підприємства від таких прикрих вчинків», – зауважив генеральний директор комунального підприємства Дмитро Левченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне