КПІшник став чемпіоном Європи!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Сербії відбувся чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА

Виступали спортсмени у вікових категоріях U13, U15 та U17. Уперше в історії на змагання до дорослих і молоді додали дітей.

Студент Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського Дмитро Макаров виборов на турнірі золоту нагороду, повідомляє сайт навчального закладу.

Змагання проходили в Белграді. Участь узяли понад 500 спортсменів із 36 країн світу. Українська збірна виборола 55 медалей: 17 золотих, 16 срібних та 22 бронзові. Наша команда також стала переможницею загальнокомандного заліку чемпіонату Європи серед вікових категорій U-13, U-15 та U-17.