Київ 24 лютого: обмеження руху та зміни в роботі метро

Читайте також

Мокрі плями в метро: чому виникають протікання та чи безпечно це для пасажирів

Пасажири столичного метро іноді помічають на стінах або стелях станцій вологі плями та невеликі течі.

Емансипація та традиції: як змінилися гендерні погляди українців за 10 років

Українське суспільство впевнено відходить від патріархальних стереотипів.

За 7 днів навколо світу: у Києві нагородили українця за унікальний марафонський рекорд

У столиці відбулося урочисте вшанування Максима Кривенка — першого українця, який подолав сім класичних марафонів на семи континентах упродовж одного тижня.

Прірва в цінах: скільки коштує житло в Україні у березні 2026 року

Станом на весну 2026 року ринок нерухомості в Україні демонструє рекордний ціновий розрив.

Ціновий удар по кожному: у Раді попередили про наслідки подорожчання пального

Різке зростання цін на українських АЗС, яке спостерігається на початку березня 2026 року, матиме кумулятивний ефект для всієї економіки.

Поділитися

У вівторок, 24 лютого, у столиці запровадять тимчасові обмеження дорожнього руху та зміни в роботі громадського транспорту. Заходи пов’язані з візитами іноземних гостей до четвертих роковин початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє Управління державної охорони (УДО) та КМДА.

Робота метрополітену

Зранку центральна станція метро працюватиме з обмеженнями:

  • Станція «Майдан Незалежності»: зачинена на вхід та вихід для пасажирів до 11:00.

  • Пересадковий вузол: перехід між станціями «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» працюватиме у звичному режимі.

Зміни в роботі наземного транспорту

Через перекриття вулиць у центрі міста низка автобусних маршрутів змінить схему руху:

  • Автобус №6ТР: курсуватиме від Мінського масиву до Повітрофлотського шляхопроводу (під номером №6АР).

  • Автобус №62: їздитиме від Ботанічного саду до залізничного вокзалу «Центральний» (під номером №62А).

  • Автобуси №110 та №111: рухатимуться через Поділ (під номерами №110А та №111А).

  • Автобус №114: змінить маршрут на №114А.

Важливо для водіїв: безпека на дорогах

Окрім обмежень через офіційні заходи, ситуація на дорогах Києва залишається складною.

  • Ожеледиця: Через погодні умови автошляхи столиці вкрилися шаром криги. Водіїв закликають бути максимально уважними, дотримуватися дистанції та уникати різких маневрів.

  • Перекриття у центрі: УДО забезпечуватиме охорону глав держав та міжнародних організацій, тому можливі короткочасні зупинки руху на основних магістралях міста протягом усього дня.

Порада: Якщо ви плануєте поїздку через центр Києва 24 лютого, радимо виходити заздалегідь або скористатися метрополітеном (окрім станції «Майдан Незалежності» до 11:00).