Київ не готує автобуси для евакуації населення!

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

КМДА спростувала фейк про підготовку евакуаційних автобусів у Києві.
Фраза про нібито підготовку Києвом евакуаційних автобусів для жителів маніпулятивно вирвана з контексту.
Фахівці автотранспортного підприємства КМДА, які працюють над ремонтом і переоблаштуванням транспортних засобів на замовлення військових, серед іншого, працюють над проєктом переоблаштування автобуса під реанімаційно-евакуаційні потреби. Зокрема, для евакуації важко поранених.
КМДА просить медіа та блогерів не поширювати недостовірну інформацію та не створювати приводи для паніки.