Kyiv Smart City Forum 2020. Серед учасників – досвідчені фахівці та експерти у впровадженні сучасних smart-технологій в міську інфраструктуру

8 жовтня 2020 відбуватиметься черговий міжнародний Kyiv Smart City Forum, який цього року пройде в он-лайн форматі.

Відсьогодні розпочинаємо анонсувати найбільш цікаве, що чекатиме вас на Форумі.

Отже знайомтеся – Ренді Цукерберг, хедлайнер події

Ренді Цукерберг — американська підприємиця, інвесторка, авторка бестселерів та переможниця премії за технологію та інженерію «Еммі». Вона є засновницею та генеральною директоркою Zuckerberg Media, яка підтримує підприємців-початківців за допомогою інвестицій, наставництва та засобів масової інформації. Перш ніж заснувати власну компанію, Ренді створила Facebook Live — інструмент для прямих ефірів у Facebook, який використовують понад мільярд людей у всьому світі.Вона написала чотири книги (дві з них є бестселерами) і веде щотижневе радіошоу Randi Zuckerberg Means Business на SiriusXM.

Але і цим не обмежується сфера її інтересів. Ренді захоплюється публічними виступами на тему технологій, підприємництва, інновацій у Кремнієвій долині та… відпочинку від усього, що пов’язане з Інтернетом. У вільний час від розробки Facebook та створення нових бестселлерів вона любить займатися продюсуванням вистав на Бродвеї та відпочивати з сім’єю вдома. 

Мабуть у вас виникає питання, чи має Ренді відношення до засновника Facebook? Дізнайтесь про це, відвідавши наш форум?

Придбати квитки на Kyiv Smart City Forum 2020 можна за посиланням http://forum.kyivsmartcity.com/#reg

 

Популярне