Kyiv Urbex Tour: Екскурсія київськими підземеллями

Читайте також

В Україні запровадили надзвичайний стан в енергетиці

У середу, 14 січня 2026 року, Президент Володимир Зеленський провів термінову нараду через критичний стан енергосистеми.

Глінтвейн і мангал замість світла

Кияни влаштували пікнік у дворі багатоповерхівки після кількох діб без електроенергії.

Віталій Кличко чесно про ситуацію в Києві

Проводимо зараз комісію ТЕБ та НС. З усіма департаментами, заступниками голови КМДА, службами, головами районів міста.

Ситуація зі світлом у Києві може покращитися вже з вечора 15 січня

З вечора четверга, 15 січня, у столиці очікується поліпшення ситуації з електропостачанням, якщо не буде нових масованих атак на енергосистему.

Вечір пам’яті Юрія Тарнавського у книгарні Старого Лева

Книгарня-кав’ярня Старого Лева запрошує на літературний вечір, присвячений пам’яті та творчості видатного поета Юрія Тарнавського

Поділитися

Команда Kyiv Urbex Tour запрошує на екстремальну підземну екскурсію, яка дозволить відчути справжню темряву та поринути у світ, де немає людей.

Учасники пройдуть під землею від станції метро «Олімпійська» до вулиці Хрещатик. Маршрут обіцяє бути пригодницьким, а вестиме його досвідчений гід-дігер команди Urbex Tour із 12-річним стажем.

Деталі:

Подія: Екскурсія підземеллями Києва (Urbex Tour).

Коли: 24 жовтня 2025 року, 19:00.

Маршрут: Від метро «Олімпійська» до вул. Хрещатик (під землею).

Місце зустрічі: Метро «Олімпійська».

Більше подій на Афіші.