Kyiv1 розмістив мапу укриттів міста Києва

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У рубриці Об’єкти додалася нова вкрай важлива категорія Укриття з мапою укриттів міста Києв, що допоможе убезпечитися під час повітряних тривог. Сторінка використовує мапу Google Maps.

Також рекомендуємо користуватися офіційною GIS-мапою укриттів від Київської мерії, яку також можна знайти у застосунку “Київ Цифровий”.

Важливість знання про розташування

Знання про розташування укриттів у Києві має життєво-важливе значення з кількох причин:

1. Безпека. У разі ракетних обстрілів російської армії, які на жаль, трапляються сьогодні досить часто, знання про найближче укриття може врятувати ваше життя. Укриття можуть захистити вас від осколків, вибухової хвилі та інших небезпечних факторів.

2. Зменшення паніки. Знання того, куди йти у разі небезпеки, може допомогти вам залишатися спокійним і зібраним у стресовій ситуації. Це може допомогти вам приймати кращі рішення та діяти більш раціонально.

3. Допомога іншим. Ви можете допомогти своїм близьким, друзям та сусідам, поділившись з ними інформацією про укриття у вашому районі.

4. Ефективне реагування. Знання про розташування укриттів може допомогти органам влади та службам порятунку більш ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Це може допомогти їм швидше евакуювати людей з небезпечних зон та надати їм необхідну допомогу.

Kyiv1 розмістив мапу укриттів міста Києва

Слід пам’ятати

Також важливо мати план дій на випадок повітряної тривоги. Заздалегідь визначте, яке укриття ви будете використовувати, як туди дістанетесь, і що вам знадобиться взяти з собою.

Слідкуйте за новинами та попередженнями: будьте в курсі поточної ситуації та дотримуйтесь інструкцій влади.

Якщо ви можете, допоможіть людям похилого віку, людям з інвалідністю та тим, хто не володіє українською мовою, знайти укриття.

Пам’ятайте, що паніка може зашкодити. Зосередьтеся на тому, щоб залишатися спокійним і діяти раціонально.

Разом ми можемо зробити Київ безпечнішим!

Зверніть увагу

Надсилайте на адресу kyivodyn@gmail.com важливу інформацію про будь-який об’єкт: кав’ярню, готель, ресторан, школу, університет, магазин тощо. Зробимо Kyiv1 максимально інформативним!