Київщина під обстрілом

Читайте також

У жовтні ціни в Києві зросли на 1,4%: столиця випереджає країну

У жовтні кияни відчули помітне подорожчання продуктів і товарів першої необхідності.

Графіки відключень світла 17 листопада

Компанія ДТЕК опублікувала графіки погодинних відключень електроенергії на 17 листопада для Києва та Київської області.

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

Поділитися

Цієї ночі, 3 березня, Київщина знову опинилася під обстрілом, що спричинило серію потужних вибухів у регіоні. Сили протиповітряної оборони (ППО) активно працюють для знищення ворожих безпілотників, що рухаються в напрямку столиці. Мешканців закликають залишатися в укриттях до закінчення повітряної тривоги та не фотографувати й не знімати роботу захисників.

У Бориспільському районі внаслідок обстрілів загинув 60-річний чоловік, що працював черговим на залізничному переїзді. Пошкоджено складське приміщення, приватний будинок, навчальний заклад і квартиру в багатоповерхівці. У Солом’янському районі Києва через падіння уламків безпілотника виникла пожежа, яка була швидко ліквідована.

Мешканців регіону закликають дотримуватися правил безпеки та уважно ставитися до сигналів повітряної тривоги. Київська обласна військова адміністрація наголошує на важливості оперативного реагування та готовності до будь-яких надзвичайних ситуацій.