Ласкаво просимо до резиденції Януковича!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Наступного місяця заплановано відкриття для відвідувачів резиденції президента-утікача Віктора Януковича.

Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«У травні парк планує відкрити свої двері для відвідувачів. Дату офіційного відкриття оголосять найближчим часом», — повідомили в міністерстві.

Варто нагадати, що нещодавно Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо передачі в управління державній установі активів «Парк — пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір’я», на яку було накладено арешт у кримінальному провадженні. Також уже було здійснено заходи з передачі до Парку-пам’ятки земельних ділянок із управління Кабінету Міністрів України та рухомого майна від Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами. Йдеться, зокрема, про картини, автомобілі, меблі, техніку, обладнання тощо, що нарешті відкрило можливості для 100-відсоткового повернення «Межигір’я» в державну власність.

Наразі вже створена спеціальна адміністрація «Межигір’я», яка опікується оформленням усіх необхідних документів.

Після офіційного відкриття парку «Межигір’я» всі кошти від його роботи будуть надходити до державного бюджету, а, відповідно, на фінансування Збройних Сил України.

Нагадаємо, влітку минулого року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні урядовий законопроєкт, який передбачає створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на базі маєтку експрезидента-втікача Віктора Януковича «Межигір’я».