Лекція Діани Клочко «Про білий колір» в Книгарні «Є»

Читайте також

Час повертати небо: чому Україна досі без авіасполучення?

Чому в Ізраїлі літаки продовжують курсувати попри постійні загрози дронів, балістики та крилатих ракет, а в Україні небо залишається закритим вже п'ятий рік поспіль? Це питання стає дедалі актуальнішим на тлі виснажливої логістики.

У Києві викрили мережу кол-центрів, що торгували фальшивими документами ЄС

Правоохоронці столиці ліквідували масштабну схему виготовлення та продажу підроблених документів європейського зразка.

У четвер графіки відключень діятимуть лише для промисловості

У четвер, 12 березня, в усіх регіонах України будуть запроваджені обмеження енергоспоживання.

Зарплати чиновників стрімко зросли: хто в Україні отримує найбільше у 2026 році

Середня зарплата державних службовців в Україні продовжує демонструвати висхідну динаміку.

Вже по 20 гривень: у київських маршрутках почали піднімати вартість проїзду

У Києві приватні перевізники розпочали чергову хвилю підвищення цін.

Поділитися

Книгарня «Є» запрошує на чергову лекцію з циклу «Про кольори» від мистецтвознавиці Діани Клочко, присвячену ролі та значенню білого кольору в мистецтві.

Лекція розкриє, як білий колір, який довгий час вважався не кольором, насправді має безліч відтінків (сіруватий, жовтуватий, рожевуватий) і активно використовувався в архітектурі та живописі.

Особлива увага буде приділена національному ставленню українців до білого, які століттями вибілювали тканини, житла та сакральні споруди. Також ви дізнаєтеся, як білі фарби створюють цікаві візуальні ефекти у творах художників ХХ століття.

Деталі:

Коли: 9 листопада 2025 року, 18:00.

Де: Книгарня «Є», м. Київ, вул. Лисенка, 3.

Вхід: Вільний.

Більше подій на Афіші.