ЛГБТКашники хочуть маршировати – Всеукраїнська рада церков проти

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

За планами організаторів Маршу рівності, який планується провести у Києві у неділю, участь у ньому візьме орієнтовно пів тисячі осіб.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ заявила голова правління ГО “КиївПрайд” Анна Шаригіна.

“Щодо кількості учасників, то нами заплановано 500 людей. Це будуть як індивідуальні активісти і активістки, так і організовані колони, а також буде велика присутність дипломатів і представників та представниць міжнародної спільноти”, – зазначила вона.

Шаригіна заявила, що організатори цього маршу обговорили з поліцією план цього заходу і погодили його маршрут.

“Ми здійснюємо певні заходи безпеки як організатори, зокрема це те, що марш буде закритим, лише за попередньою реєстрацією. Це також є одним з заходів безпеки”, – поінформувала голова правління ГО “КиївПрайд”.

Серед рекомендацій організаторів маршу – не приходити на нього неповнолітнім особам. За її словами, у організаторів просто фізично не має ресурсів, щоб піклуватися про безпеку неповнолітніх.

Відповідаючи на питання, Шаригіна зазначила, що Марш рівності цьогоріч не буде проходити у метро. Голова правління “Київпрайду” заявила, що він відбудеться на вулицях Києва, але буде проходити неподалік від укриття.

Гаслом цьогорічного прайду є фраза “Разом до рівності та перемоги”.

Шаригіна сказала, що у цій фразі є меседж про те, що українська ЛГБТК-спільнота є частиною українського суспільства, і що представники цієї спільноти так само, як і ті, хто не належать до неї, роблять свій вклад у перемогу зокрема.

“З іншого боку, ми маємо потужну спільноту ЛГБТ-військових. Вони не всі відкриті, але ті, хто відкриті, вони так само вийдуть на марш. І ми хочемо, щоб не тільки українське суспільство, але і міжнародна спільнота бачила, що в Україні є ЛГБТК-військові, щоб вони бачили, що… ми маємо ті самі цінності і що українське суспільство та ЛГБТК-спільнота як частина цього суспільства є єдиними у прагненні перемогти РФ”, – зазначила голова правління “Київпрайду”.

Відповідаючи на питання, чому важливо провести цей марш попри усі ризики саме у Києві цього року, вона заявила, що однією із цілей цього заходу є додатково зробити Україну видимою на міжнародному рівні і вимагати захисту від РФ: “бо ЛГБТК-спільнота також є частиною українського суспільства і вона також потерпає від російських ракет”.

“Однією з цих причин є те, що публічних заходів, таких, як марш, у Києві не було 3 роки. Другий аргумент, який мене дуже підштовхує – це ті люди, які зараз служать, які зараз, можливо, перебувають у окупації, можливо, перебувають у полоні і які причетні до спільноти. І навіть ті люди, які просто перебувають у важких умовах і не можуть дозволити собі боротися за свої права. Особисто я роблю це для тих людей, які не можуть собі дозволити боротися за свої права”, – поінформувала Шаригіна.

Як повідомляв Укрінформ, ГО “КиївПрайд” поінформувала, що планує 16 червня провести Марш Рівності в київському метро. Організатори повідомили, що захід відповідатиме безпековим вимогам та буде узгоджений з органами влади.

У Київській міській адміністрації заявили, що не погоджували проведення Маршу Рівності у столичному метрополітені і попросили організаторів обрати іншу локацію.

Місце та час проведення заходу буде повідомлено людям, які попередньо зареєструються і будуть погоджені безпековою групою КиївПрайду 2024.

Організовані колони можуть зареєструватися на участь у цьому марші за посиланням. Індивідуальні учасники можуть зареєструватися на участь у цьому марші за цим лінком.

Якщо особа представляє ЗМІ і хоче взяти участь у Марші, вона може написати у “Київпрайд” повідомлення у соцмережах і організатори поділяться деталями щодо акредитації.

Востаннє Марш Рівності в Києві провели у 2021 році.

Водночас у Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій заявляють: “Марш рівності фактично є політичним та ідеологічним заходом, який лише маскується під захід на підтримку прав людини. Насправді цей захід є частиною ліворадикального політичного руху, що є продовженням марксизму минулого і має на меті просування та нав’язування політичної ідеології, спрямованої на руйнування інституту сім’ї та ослаблення українського суспільства в умовах війни та відбиття російської агресії”.

У Раді церков також наполягають, що одним із пріоритетних завдань органів державної влади є сприяння зміцненню інституту сім’ї, поширенню через систему освіти родинних цінностей та духовно-патріотичного виховання молоді.

“Зважаючи на це, заради майбутнього українського народу і держави, закликаємо припинити поширення пропаганди ще однієї тоталітарної ідеології, пов’язаної з марксизмом, і проведення ганебних заходів, спрямованих на руйнування базових цінностей українського народу!” – йдеться в заяві релігійної організації.