Ліцей «Голосіївський» реконструюють

У столиці реконструюють ліцей «Голосіївський» № 241 на вул. Голосіївській, 12, що дозволить підвищити енергоефективність закладу та покращить умови перебування учнів і працівників у ньому. Підписане розпорядження КМДА.

Загальноосвітній навчальний заклад розрахований на 800 учнів. Його будівля збудована зі збірних залізобетонних виробів. Наразі зовнішні огороджувальні конструкції будівлі та внутрішні інженерні мережі не відповідають вимогам сьогодення щодо енергозберігаючих властивостей. Із кожним роком вартість енергоносіїв зростає.

Реконструкція ліцею № 241 передбачає, серед іншого, утеплення фасаду і перекриття верхнього поверху. Відповідно до прийнятих проектних рішень, це дозволить значно знизити втрати тепла та покращити показники енергозбереження.

Замовником зазначених робіт визначено Голосіївську РДА, якій доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт. Під час укладання договору підряду на реконструкцію об’єкта Голосіївська РДА має обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконання робіт і встановити гарантійний строк експлуатації будівлі не менше ніж 10 років.

Фінансування робіт здійснять за рахунок міського бюджету. Кошти на реконструкцію загальноосвітнього навчального закладу передбачені у Програмі економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне