Локалізоване пошкодження тепломережі на Голосіївському проспекті

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Фахівці «Київтеплоенерго» локалізували пошкодження магістральної тепломережі у Голосіївському районі. 17 серпня близько 16:00 поблизу парку на Голосіївському проспекті сталось експлуатаційне пошкодження магістрального трубопроводу. У результаті витоку вода потрапила у зливостоки. Про це повідомляють у КП «Київтеплоенерго».

Аварійна бригада «Київтеплоенерго» оперативно перекрила подачу теплоносія і розпочала підготовку до ремонтних робіт.

Трубопровід був введений в експлуатацію у 1978 році та експлуатується 45 років. Діаметр пошкодженого трубопроводу – 800 мм.

У мікрорайоні «Теремки» гаряче водопостачання тимчасово припинено до завершення ремонтних робіт.

Детальна інформація про терміни відновлення гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), 044-500-15-57.