Майже 41 000 грн штрафу за поїздку під час комендантської години

Читайте також

Презентацію роману Кей Хроністер «Болотяна дружина»

Це подія, присвячена жанру південної готики, де крізь туман та болотяні випари проступають жахливі таємниці родини Геддеслі

«Поштові символи державності. Історія розвитку української філателії»

Ця ініціатива розглядає поштову марку не лише як знак оплати, а як важливий інструмент державотворення, політичний жест та художній документ епохи

Презентація роману Роксолани Сьомої «Мамуся»

Це щира розповідь про жінку, яка втратила майже все, але знайшла в собі надлюдську силу для боротьби за майбутнє свого сина.

Презентація каталогу виставки «Олександр Мурашко. Київські вібрації»

Національний музей «Київська картинна галерея» запрошує на презентацію каталогу виставки «Олександр Мурашко. Київські вібрації»

Презентація книжки Павла Штепи «Московство»

«Московство» — це смілива інтелектуальна праця українського мислителя Павла Штепи, написана ще в еміграції, яка залишається напрочуд актуальною й сьогодні

Поділитися

У розбомбленому, забороненому для нічних поїздок Києві, поки країна спить під сиренами, у Святошинському районі патрульні зупинили автомобіль Volkswagen, яким зухвало керувала нетвереза жінка без водійських прав.

“Драгер” показав ганебні 0,91 проміле при максимально допустимих 0,2. Найгірше: жінка за кермом ніколи в житті не мала водійських прав. Увесь цей цинічний фарс став можливим завдяки власнику авто, який, сам будучи напідпитку, свідомо передав кермо знайомій. На обидвох склали адмінматеріали, загальна сума штрафів — шокуючі 41 тисяча гривень.

Де криється цинізм

Патрульні помітили Volkswagen, який порушував комендантську годину, — час, коли на вулицях можуть бути лише екстрені служби та військові. Замість них вони побачили жінку, яка ледве трималася за кермо з явними ознаками сп’яніння.

  • Вона наплювала на правила, які рятують життя: проміле.
  • Вона ігнорувала закон: посвідчення водія не отримувала.

Свідомий ризик і покарання

На пасажирському сидінні сидів власник, який зняв із себе відповідальність. Він холоднокровно визнав, що також пив і добровільно кинув на дорогу п’яну людину без прав.

За це зневажливе ставлення до закону та безпеки:

  • Жінка-водій “заробила” болючий штраф за п’яне керування та за відсутність прав.
  • Власник-порушник отримає аналогічний штраф — , а також заслужене позбавлення водійських прав на цілий рік.

Загалом ця пара нахабно наразила киян на смертельну небезпеку і тепер мусить сплатити майже 41 тисячу гривень штрафів.

Життя не варті їхніх розваг

Чому цей випадок має обурити? Нетверезе водіння — це не “прикра помилка”, це усвідомлене бажання ризикувати життями. Випадок у Києві, під час воєнного стану, демонструє: кожен, хто передає кермо п’яній особі, є співучасником потенційного вбивства. І лише жорстке покарання може зупинити це ганебне нехтування законом.

Шеврон поліції, поруч драгер з результатом 0.93‰ Фото Патрульної поліції Києва