McDonald’s може зʼявитися на київських АЗС

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Про це повідомив директор із розвитку McDonald’s в Україні Віталій Стефурак. Компанія планує розширитися вже у цьому році.

Ресторани планують відкривати на АЗС, які мають розширену локальну логістичну інфраструктуру. Такі як WOG, KLO, ОККО.

В компанії кажуть, що така співпраця не конкуренція, а доповнення одне одного і можливість дати відвідувачам необхідний комплекс послуг, який потрібен автомобілістам і мандрівникам.

Відзначимо, що нині у Києві та області працює 41 McDonald’s.

В цілому в Україні відкрито 101 ресторан, якому працює 9614 працівників.

Нагадаємо, перший заклад мережі McDonald’s в Україні було відкрито в Києві, 24 травня 1997 року, біля станції метро «Лук’янівська».

Найвідвідуванішим в Україні є київський McDonald’s розташований біля Центрального залізничного вокзалу.