Мешканці Києва можуть безплатно перевірити родимки

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Цього тижня, з 13 до 18 травня, у столиці проводиться тижневик, присвячений Дню боротьби з меланомою. В рамках тижневика всі охочі можуть без направлення відвідати дерматолога і перевірити стан шкіри.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург. У КМДА повідомили, що цього тижня мешканці Києва можуть більше дізнатися про меланому у свого сімейного лікаря та пройти діагностичний огляд у лікаря-дерматолога в консультативно-діагностичному центрі.

Також на базі КНП “Дерматовенерологія” огляд та дерматоскопію проводитимуть безплатно та безвідмовно по самозверненню без направлень із понеділка до п’ятниці з 08:00 до 19:00 та в суботу з 09:00 до 19:00 за адресами філій:

КНП “Дерматовенерологія” – вул. Саксаганського 72;

філія № 1 – вул. Братів Чибінєєвих (колишня вул. Чернігівська), 38/2;

філія № 2 – бульв. Володимира Висоцького, 8;

філія № 3 – вул. Верховинна, 13;

філія № 4 – вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 48;

філія № 5 – вул. Галицька, 6.

“При підозрі на злоякісне новоутворення шкіри лікар скерує вас на гістологічне обстеження і, в разі підтвердження діагнозу, на подальше лікування. Наполегливо раджу скористатися створеною у столиці додатковою можливістю відвідати фахівця та спокійно закрити для себе це питання до наступного травня”, – закликала Валентина Гінзбург.