Метро Києва збільшить кількість поїздів

Читайте також

Ярмарок вінілових платівок «Вініл-Експрес»

Тут ви зможете придбати рідкісні платівки, а також знайти нові видання від улюблених виконавців. Відмінна атмосфера гарантована

«Скорботна Симфонія» та Польська Музика XX століття

Національна філармонія України запрошує на програму польської музики останніх ста років, яку виконає Академічний симфонічний оркестр

«Осінь в Андріївській» від Національного будинку музики

Національний будинок музики запрошує на концерт «Осінь в Андріївській» — музичну подорож у світ споглядання, мрій та внутрішньої гармонії

«Сон літньої ночі» — Музика Фелікса Мендельсона

Національна філармонія України запрошує на концерт «Сон літньої ночі», присвячений двом масштабним творам Фелікса Мендельсона

Антоніо Вівальді: «Пори року» в автентичному звучанні

Виконавці спробують відтворити звучання твору таким, яким воно було у XVIII столітті, граючи на інструментах — копіях тих часів та у відповідному строї

Поділитися

Для того, щоб швидше розвозити пасажирів після повітряних тривог, у київському метрополітені збільшать кількість поїздів.

Метро Києва збільшить кількість поїздів після тривог для швидшого розвантаження

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ 24”.

За словами мера, таке рішення було прийнято через значне навантаження на метро під час масованих обстрілів. Наприклад, 17 листопада у підземці перебувало понад 32 тисячі киян.

“Ми збільшили кількість потягів для того, щоб більш швидко розвести людей. В цьому напрямку є великі виклики, деякі станції проходять транзитом, щоб максимально швидко розвантажити станції”, – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше представники міської влади вже заявляли, що під час повітряних тривог наземні станції метро відкривати не будуть. Це рішення обумовлене питаннями безпеки киян.

“Відкриття цих станцій метро – це питання життя та здоров’я киян, яке у пріоритеті, попри тимчасові незручності”, – наголосив раніше спікер Київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов.