«Мій особливий день» – фотовиставка у MediaHub 26 травня

26 травня  о 15:00 у MediaHub відбудеться фото виставка «Мій особливий день», щодо проблем побутового життя людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та осіб похилого віку.

«Особи з інвалідністю, як і всі інші, мають загально людські потреби: їсти, спати, мати друзів, бути коханими, мати доступ до освіти та можливість отримати роботу. Звичайно, особи з інвалідністю можуть потребувати додаткової допомоги. Але, на нашу думку, це не робить звичайні людські потреби «особливими». Фото інсталяція розповість про звичайний день неурядових громадських організацій, які надають соціальні послуги.» – розповідає керівниця проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями», Олександра Брашовецька.

Місце проведення – #MediaHub, м. Київ, вул. Суворова 4/6, м. Арсенальна)

Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Всі проекти, підтримані в рамках субгранту, передбачають надання соціальних послуг, зокрема в центрах денного догляду, особам з інвалідністю, людям літнього віку та внутрішньо-переміщеним особам. Проекти розраховані на рік, та мають на меті забезпечення сталості соціальних послуг через механізм державно-приватного партнерства та побудову співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне