Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Сьогодні існує багато популярних платформ для прослуховування музики в Інтернеті, кожна з яких має свої особливості та переваги. Звичайно, найпопулярнішими є Spotify, Apple Music та YouTube Music. Проте в Україні запущена власна інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Більшість платформ потребують створення облікового запису для користування їхніми послугами. Зазвичай це безкоштовно та займає лише кілька хвилин. Вам потрібно вказати свою адресу електронної пошти та пароль. Слухати музику на Мій звук можна і без реєстрації. Але, якщо зареєструватися, то можна буде слухати якісну музику з бітрейтом 320 кб/с, збирати власні плейлисти та першим слухати новинки.

 

Як знайти музику

Ви можете знаходити музику на платформах різними способами:

 • Пошук: введіть назву виконавця, пісні або альбому в рядок пошуку.
 • Перегляд: прогуляйтеся по категоріях, жанрах, плейлистах та рекомендаціях, щоб знайти нову музику.
 • Радіо: Ви можете вибрати улюблену радіостанцію або створити власний список відтворення на основі виконавця, пісні або жанру, який вам подобається, і платформа буде автоматично підбирати для вас схожу музику.
 • Підписки: підписуйтесь на виконавців, плейлисти та друзів, щоб бачити їхні оновлення та рекомендації.

Внизу з’являється зручний плеєр

Слухайте музику

Слухати музику можна відразу після відкриття сайту. Внизу з’являється зручний плеєр. Але можна після того, як ви знайшли музику, яку хочете послухати, просто натиснути на кнопку відтворення. Ви можете слухати музику онлайн або завантажити її на свій пристрій, щоб слухати офлайн.

Також можна перейти на сторінку Live TV, де дивитися відеокліпи без перерви.

Ви можете:

 • Створювати власні плейлисти з улюбленою музикою.
 • Зберігати улюблену музику в своїй бібліотеці, щоб мати до неї швидкий доступ.
 • Ділитися музикою з друзями в соціальних мережах або надсилайте їм посилання.
 • Завантажити музику на свій пристрій, щоб слухати її без підключення до Інтернету.

додаток "Мій Звук" на смартфон на базі Android

Додатки

Щоб завантажити офіційний додаток “Мій Звук” на смартфон на базі Android:

 1. На кожній сторінці сайту є баннер, з якого можна завантажити додаток.
 2. Пролистайте сторінку у самий низ, і натисніть завантажити додаток, якщо ви це робите з компьютера, то також, пролистайте у самий низ сторінки, та в правому нижньому куті сайту, буде QR код з посиланням на додаток, або натисніть на відповідну іконку, щоб завантажити додаток.

Щоб завантажити офіційний додаток “Мій Звук” на компьютер на базі Windows:

 1. На кожній сторінці сайту є баннер, з якого можна завантажити додаток.
 2. Пролистайте сторінку у самий низ і натисніть на відповідну іконку, щоб завантажити додаток.

Інтернет платформа Мій Звук – це гарний вибір для прослуховування високоякісної української музики. Проте поки що сайт доступний лише в Україні, Польщі, Казахстані та Молдові.