“Моцарт і Сальєрі” – 10 березня у Національній опері

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

10 березня в Національній опері України відбудеться прем’єра одноактної опери “Моцарт і Сальєрі” (М. Римський-Корсаков), написаної за однойменною трагедією О. С. Пушкіна.

Одна з маленьких трагедій О. С. Пушкіна спочатку планувалась як «Заздрість», а пізніше була названа «Моцарт і Сальєрі». За сюжетом, Сальєрі заздрив успіху і таланту Моцарта і тому його отруїв. Саме цей твір спровокував появу легенди, яка є найбільшою помилкою щодо двох композиторів: насправді у Моцарта було набагато більше приводів заздрити Сальєрі.

Опера «Моцарт і Сальєрі» досі не була представлена в репертуарі Національної опери України – цей твір вперше поставлено на сцені театру головним режисером Анатолієм Солов’яненком.

Перша прем’єра відбулася 10 лютого. Читайте докладніше >>>