“Молодість” повинна стати “Київським міжнародним кінофестивалем” – Кличко

Кінофестиваль “Молодість” повинен бути знаний в світі як “Київський міжнародний кінофестиваль”. Це амбіційне завдання, але столична влада, зробить все для досягнення цієї мети. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час підписання меморандуму про співпрацю між КМДА та кінофестивалем “Молодість”.

“Нині ні у кого немає сумнівів, що фестиваль повинен відбуватися в Києві. І я радий, що нам вдалося знайти формат, в якому ми зможемо працювати”, – сказав мер Києва.

Віталій Кличко наголосив, що столичній владі та керівництву фестивалю вдалося знайти новий формат, завдяки якому кияни та гості столиці зможуть відчути фестивальну атмосферу “Молодості” та отримати приємні враження від кінофільмів, які цього року представлять на фестивалі.

“Я переконаний, що якісно новий рівень проведення кінофестивалю дозволить також більш активно просувати і туристичний Київ. Нам є чим пишатися, і ми повинні про це розповідати усьому світу. Впевнений, що іноземні учасники кінофестивалю відчують гостинність Києва та оцінять рівень підготовки кіноподії”, – сказав Кличко.

Мер Києва додав, що цього року буде презентовано нову локацію, на якій відбудуться заходи, пов’язані з проведенням фестивалю у Києві – фестивальне містечко на Софійській площі. Київській міський голова також висловив сподівання, що завдяки такій співпраці протягом року за кордоном – у містах-побратимах Києва будуть організовані “Дні українського кіно”. За словами Кличка, така культурна дипломатія дозволить більш активно популяризувати за кордоном не лише нашу столицю, але й країну в цілому.

В свою чергу директор ГО “Фонд “Молодість” Владислав Лясовський зауважив, що кінофестиваль має стати однією з візитівок Києва, і без допомоги столичної влади це не вдасться реалізувати. “Це має бути свято для всього кіносвіту. Адже “Молодості” вже 46 років. І цей фестиваль має бути як кінематографічною подією, так і культурологічною”, – сказав він. За словами Лясовського, щороку в середньому в кінофестивалі беруть участь представники 60 країн, а цього року вже надійшли заявки від 3000 учасників з різних країн. “Ми дуже вдячні за новий майданчик на Софійській площі. І наша команда зробить все, щоб фестиваль посів гідне місце в житті столиці”, – сказав Владислав Лясовський.

Він також запросив мера Києва Віталія Кличка та його брата Володимира Кличка цього року взяти участь в нагородженні переможців кінофестивалю, який відбудеться у жовтні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне