На Євробачення-2017 рух у центрі міста буде обмежений

Читайте також

Pethouse відкриває перший фізичний зоомагазин у Києві

Український онлайн-ритейлер товарів для тварин Pethouse 4 жовтня відкриває свій перший фізичний магазин у Києві

“Життєлюб” відкриває нові горизонти: від зірок соцмереж до кар’єрних успіхів

Благодійний фонд "Життєлюб", заснований Гаріком Корогодським, пропонує киянам поважного віку широкий спектр безкоштовних можливостей для активного дозвілля, розвитку та працевлаштування.

У Києві відкрився перший у Східній Європі «зелений» KFC без курки

У київському ТРЦ Blockbuster Mall відкрився перший в Україні та Східній Європі ресторан мережі KFC, меню якого повністю складається з рослинних альтернатив м’яса.

Куди піти на вихідних у Києві 4 та 5 жовтня

Київ зустрічає перші справжні осінні вихідні! Якщо ви вже відчули цей особливий свіжий запах жовтня, час планувати, куди піти на вихідних 4-5 жовтня.

90-річний ювілей найстарішого видання України

Запрошуємо на відзначення 90-річного ювілею найстарішого спеціалізованого мистецького видання України — журналу «Образотворче мистецтво»

Поділитися

Під час проведення Євробачення-2017 рух у центрі Києва буде обмежений. Про це повідомив серкретар КМДА Володимир Бондаренко.

У рамках проведення церемонії відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» вносяться тимчасові обмеження руху транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня:
* на вул. Інститутській (від вул. Ольгинської до пров. Кріпосного);
* на вул. Садовій (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського);
* на вул. Липській (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського);
* на вул. Шовковичній (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського).

7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вул. Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги).

Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вул. Михайла Грушевського (від Паркової дороги до вул. Івана Мазепи).

7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках:
* на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного);
* на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Із 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня буде заборонено рух пішоходів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної нижньою частиною тротуару на непарній стороні вул. Хрещатик).

Із 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня обмежать рух транспортних засобів у обох напрямках:
* на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської);
* на вул. Прорізній (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик).

З 24:00 30 квітня до 23:00 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на таких вулицях:
* вул. Микільсько-Слобідській у обох напрямках (від вул. Панельної до вул. Митрополита Андрея Шептицького);
* вул. Митрополита Андрея Шептицького (від вул. Микільсько-Слобідської до вул. Раїси Окіпної).