На Київ насунувся снігопад. Наслідки ліквідовуються

У столиці України з 10 ранку почався снігопад, який прогнозувався метеорологами. До цього завчасно вже була розміщена снігоприбиральна техніка підприємств КК «Київавтодор» на вихідних позиціях в усіх районах Києва.

сніг прибирання

Зранку в усіх районах столиці дорожники обробляють дороги столиці посипальними матеріалами та очищають від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту, підходи до наземних і підземних пішохідних переходів, які обслуговують підприємства корпорації. До роботи задіяна як великогабаритна спецтехніка, так і невеликі маневрені снігоприбиральні машини, які дозволяють оперативно прибирати тротуари, повідомили у КК «Київавтодор».

Нагадаємо, що підприємствами корпорації було підготовлено 370 одиниць спецтехніки для роботи у зимовий період, враховуючи, зокрема, і навантажувачі посипальних матеріалів та снігонавантажувачі, котрі використовуються під час довготривалих інтенсивних снігопадів і для робіт із вивезення снігу. Крім того, корпорацією у 2018 році були закуплені 44 трактори та 9 мінінавантажувачів для прибирання тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Фахівці комунальної корпорації «Київавтодор» уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі та вживають усіх заходів, щоб забезпечити для водіїв та пішоходів безпечні умови пересування столицею.

Крім того, у зв’язку із погіршенням погодних умов та скупченням транспорту введено оперативне положення для тролейбусів, автобусів та трамваїв. Транспорт курсує з відхиленням від розкладу руху.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне