“На Либідській знову водичка”

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Справжній потоп. У столиці “пішла під воду” ціла вулиця.

У Києві в районі станції метро “Либідська” вулиці залило водою. Дехто повідомляє також про потоп біля ТРЦ “Ocean Plaza”. Рух громадського й приватного транспорту – ускладнено.

“На Либідській знову водичка”, – написав Олександр Химинчук у своєму Facebook і опублікував відео потопу.

Потоп на вулиці біля ТРЦ “Ocean Plaza”. Походу, прорвало каналізацію”, – уточнили у Telegram-каналі “Доброго вечора, ми з Києва”.