На Печерську розпочав роботу Консультативний центр для ВПО

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

У приміщенні районної бібліотеки Печерського району на вул. Алмазова, 14 запрацював Консультативний центр для вимушено переміщених осіб. Про це повідомляє Печерська РДА.

Роботу Центру організовано для допомоги людям, які вимушено покинули свої домівки. У Печерському районі зареєстровано близько 3 500 внутрішньо переміщених осіб, які залишили постійні місця проживання після 24 лютого 2022 року, та понад 13 000 осіб, які переїхали з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться бойові дії, починаючи з 2014 року.

ВПО

До надання консультацій залучено структурні підрозділи та служби Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, фахівці яких надають роз’яснення з питань:

  • соціального захисту;
  • отримання гуманітарної допомоги;
  • охорони здоров’я;
  • влаштування дітей до закладів освіти;
  • отримання адміністративних послуг;
  • первинної правової допомоги;
  • психологічної допомоги;
  • квартирного обліку;
  • компенсації за житлово-комунальні послуги.

Питання, з якими звертатимуться внутрішньо переміщені особи, аналізуватимуть і в разі необхідності додатково долучатимуть відповідних фахівців.

Адреса центру: вул. Алмазова, 14, приміщення районної бібліотеки (поруч зі станцією метро «Печерська»).

Графік роботи: щосереди з 09:00 до 13:00.