На ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 запускають в роботу енергоблоки – гаряча вода з’явиться на протязі трьох днів

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

На ТЕЦ-6 запускають у роботу енергоблок №2, а на ТЕЦ-5 – енергоблок №3. Теплові магістралі прогріватимуться зі швидкістю один градус на годину. Тобто потрібно буде близько трьох днів, щоб вийти на планову температуру і відновити гаряче водопостачання усім споживачам. Про це під час прес-брифінгу заявив т. в. о. директора КП «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд.

Нагадаємо, що 12 жовтня КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «НАК «Нафтогаз України» підписали договір на постачання газу. Того ж дня після подачі палива теплоенергетики почали відновлювати роботу котелень та столичної ТЕЦ-6, які останні кілька місяців змушені були призупинити свою роботу через відсутність палива.

Станом на 13 жовтня в роботу уже запущена 21 котельня, крім того сьогодні запустять енергоблок №2 на ТЕЦ-6 та ТЕЦ-5. Роботу решти котелень планують відновити протягом наступних кількох днів, це дозволить повністю відновити гаряче водопостачання у місті.

Як зазначив т. в. о. директора КП «Київтеплоенерго», гаряче водопостачання і централізоване опалення подаватимуть окремо. У тих районах, де не було теплоносія, в першу чергу відновлять гаряче водопостачання, а потім, згідно з графіком, вмикатимуть опалення. Там, де гаряча вода постачалася безперебійно, централізоване опалення підключатимуть за графіком.

До цього «Київтеплоенерго» завершило підготовку до опалювального сезону. Підприємство підготувало до роботи в осінньо-зимовий період усі теплоджерела: 165 котелень та 2 235 теплопунктів, ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, Завод «Енергія». Протягом міжопалювального періоду енергетики провели гідравлічні випробування мереж (на балансі підприємства – 2,95 тисяч км у двотрубному вимірі). За цей час вони усунули близько 5,7 тисяч пошкоджень теплових мереж та замінили понад 24 км найбільш зношених трубопроводів.

Наразі КП «Київтеплоенерго» повністю готове до старту опалювального сезону. Теплоенергетики очікують на можливі пошкодження мереж під час відновлення подачі тепла та гарячого водопостачання і готові до оперативного їх усунення. Для цього на підприємстві задіяно 29 аварійно-відновлюваних та 5 допоміжних бригад, які працюють в цілодобовому режимі. Автопарк КП «Київтеплоенерго» налічує більше 250 одиниць спеціальної техніки та механізмів.