На вулицях чергують 381 одиниця снігоприбиральної техніки та 60 бригад

381 одиниця снігоприбиральної та допоміжної техніки та 60 бригад із ручного прибирання чергують сьогодні у столиці. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

трактор сніг

Уночі йшов невеликий сніг, тож підприємства КК «Київавтодор» здійснювали обробку протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі для недопущення ожеледиці на столичних дорогах. Крім того, у районах, де сніг був більш інтенсивний і утворював сніговий покрив, проводилися роботи з прибирання від снігу тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства корпорації. Більшість цих робіт проводилися механізованим способом за допомогою тракторів і мінінавантажувачів зі щітками та машин «Bucher». У складнодоступних місцях, де неможлива робота спецтехніки, були задіяні бригади з ручного прибирання.

Враховуючи мінусову температуру повітря і вологість, яка сприяє швидкому утворенню ожеледі, на світанку підприємства «Київавтодору» проводили повторну обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків та підйомів, вулиць, якими проходять маршрути громадського транспорту, та аварійно-небезпечних ділянок вулично-дорожньої мережі.

Зранку не припиняються роботи із зимового утримання пішохідних зон та тротуарів, які обслуговують автодорівці: дорожники прибирають їх та обробляють піском та піщано-соляною сумішшю для забезпечення безпеки пішоходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне