На вулицях чергують 381 одиниця снігоприбиральної техніки та 60 бригад

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

381 одиниця снігоприбиральної та допоміжної техніки та 60 бригад із ручного прибирання чергують сьогодні у столиці. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

трактор сніг

Уночі йшов невеликий сніг, тож підприємства КК «Київавтодор» здійснювали обробку протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі для недопущення ожеледиці на столичних дорогах. Крім того, у районах, де сніг був більш інтенсивний і утворював сніговий покрив, проводилися роботи з прибирання від снігу тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства корпорації. Більшість цих робіт проводилися механізованим способом за допомогою тракторів і мінінавантажувачів зі щітками та машин «Bucher». У складнодоступних місцях, де неможлива робота спецтехніки, були задіяні бригади з ручного прибирання.

Враховуючи мінусову температуру повітря і вологість, яка сприяє швидкому утворенню ожеледі, на світанку підприємства «Київавтодору» проводили повторну обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків та підйомів, вулиць, якими проходять маршрути громадського транспорту, та аварійно-небезпечних ділянок вулично-дорожньої мережі.

Зранку не припиняються роботи із зимового утримання пішохідних зон та тротуарів, які обслуговують автодорівці: дорожники прибирають їх та обробляють піском та піщано-соляною сумішшю для забезпечення безпеки пішоходів.