Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Черговий вечір у Києві. Сидимо у квартирі багатоповерхівки без світла. Проте ми вже до цього давно готові. Павербанки, зарядна станція, автономні ліхтарі – ще з зими 2022-2023, коли росіяни нещадно бомбили ракетами українську енергосистему. Тож, світло й інтернет у нас є, але ж хіба це нормально?

Коли російські ракети летять на Західну Україну, іноді навіть залітаючи по дорозі на територію Польщі чи інших країн. Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей. Вони розбивають електростанції, лікарні, житлові будинки. Довго ще будемо спостерігати? Може, час вже збивати?!

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у інтерв’ю агентству Reuters висловився про можливість Заходу збивати ракети РФ над країнами НАТО:

“Коли летять ракети, піднімаються польські літаки, але вони не збивають російські ракети. Чи можуть вони це зробити? Я впевнений, що так. Чи це атака країн НАТО, їхня причетність? Ні!”

На його думку, це лише питання волі. Всі бояться ескалації. Але чомусь усі вже звикли, що українці гинуть, і це не ескалація?

https://youtu.be/gZFPhW3RhX8?si=CW4R5smKEoemyg2L&t=215

“Поки ми не накопичили потрібної кількості систем ППО, поки в нас немає літаків в достатній кількості, ми просимо партнерів нас підтримати. Допоможіть нам! Ми знову ж таки підходимо до ініціативи закриття неба”, – зазначає Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Він вважає, що наразі Росія зробила набагато більше кроків до конфронтації і ескалації. І у тих, хто постійно на Заході каже про те, що не можна допустити ескалації, про те, що це буде витком, про те, що Росія звинуватить, що це ми ескалуємо, і так далі, тепер не буде аргументів:

“Адже Росія ж перша зіграла в ескалацію, то чому тепер не надати підтримку і допомогу безпосередньо Україні?”

Експерт вважає, що крім того і війська окремих країн НАТО можуть вводитися на територію України, для обслуговування західної техніки, навчання воїнів ЗСУ, та навіть прикриття північних кордонів,  що  дозволить вивільнити ресурси для війни на російському фронті.