Найкращі актори, режисери та спектаклі отримали “Київську пектораль” – ФОТО та ВІДЕО

Сьогодні відзначається Міжнародний день театру, з чим Київ1 вітає акторів, режисерів та глядачів! А учора у Київському драматичному театрі на Подолі відбулася урочиста церемонія вручення найстаршої в Україні професійної театральної премії “Київська пектораль” за підсумками 2017 року.

У цей день у Театрі на Подолі дійсно зібрався весь театральний бомонд, вирували пристрасті й на сцені. Крім номінантів, на ній виступали колишні лауреати премії з різноманітними номерами, а також класно грав джаз театру!

Звичайно, усі номінанти заслужили на золоту статуетку, але журі таки обрало найкращих. Отже, дивіться список усіх лауреатів “Київської пекторалі” за 2017 рік:

 • «За кращу драматичну виставу» – Е. Ажар «Життя попереду», режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За кращу музичну виставу» – Дж. Пуччіні «Богема», режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
 • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)» – В. Шекспір «12 ніч, або що захочете», режисери Дмитро Богомазов та Андрій Самінін (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За кращу режисерську роботу» – Дмитро Богомазов, вистава «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За краще виконання чоловічої ролі» – Лев Сомов, за роль Мадам Рози, у виставі «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
 • «За краще виконання жіночої ролі» – Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман, у виставі «Три товариші» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
 • «За краще виконання чоловічої ролі другого плану» – Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта, у виставі «Тату, ти мене любив?», режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
 • «За краще виконання жіночої ролі другого плану» – Катерина Кистень, за роль Жінки, у виставі «Двоє бідних румунів, що розмовляють польською» (Новий драматичний театр на Печерську)
 • «За краще пластичне вирішення вистави» – Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
 • «За кращу сценографію» – Сергій Маслобойщиков, у виставі «За двома зайцями» (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
 • «За кращу музичну концепцію вистави» – Олександр Бегма (музичне оформлення та музичне рішення), у виставах «Життя попереду», «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та «Примари» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)
 • «За кращий акторський дебют» – Вікторія Муштей, за роль Марлі, у виставі “Бійцівський клуб”, режисер Ігор Білиць (Київський театр «Актор»)
 • «За кращий режисерський дебют» – Анна Огій, вистава «Холодна м’ята» (Український малий драматичний театр)

© Фото та відео Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне