Найкращі моменти з “Пробного каменя” – ФОТО, ВІДЕО

Творчий колектив Оперної студії Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського поставив чарівну та веселу оперу “Пробний камінь” Джоаккіно Россіні, яка чомусь рідко ставиться на світовій сцені.

Уперше опера “La pietra del paragone” була поставлена 20-річним Россіні у «Ла Скала» 205 років тому. Це було перше замовлення для молодого композитора від провідного театру, і саме цей спектакль приніс Россіні великий успіх та зробив його знаменитим: тільки за перший сезон опера ставилася 53 рази!Цього разу постановники і виконавці створили новаторську виставу із сучасними декораціями та костюмами. Дія відбувається ніби у акваріумі, а на сцені молоді люди асоціюються з рибками. Але от якщо у перших спектаклях позаду сцени плавали ще й рибки, то останнього разу їх винесли кудись над кулісами, і там вони дещо втратили свою привабливість. Загалом, аналогії з підводним світом та його мешканцями виглядають досить вдало та додають цій постановці родзинку.

Режисером «Пробного каменя» є асистент-стажист академії Богдана Латчук (творчий керівник — доцент НМАУ Сергій Шутько), художник — Ірина Міхальська, а виконавцями виступають оркестр і хор Оперної студії під орудою головного диригента Сергія Голубничого та доцента Андрія Савчука, студенти, асистенти-стажисти та солісти студії.

Вистава проходить, як то кажуть, на єдиному подисі, при чому не сумують навіть діти. А виконавці зачаровують своєю грою та чудовим співом. Особливо вирізняється мецо-сопрано Роксолани Колесник, яка виконує головну партію  Клариче, та сопрано Дар’ї Литовченко (Донна Фульвія). Також вражає гра Данила Матвієнка (Макробіо, бас), який тримається на сцені дуже природньо та захоплює кожного глядача. Його персонаж – репортер, який навіть знімає справжньою камерою зі спалахом!

Чекайте на нові вистави та дивіться фоторепортаж зі спектаклю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне