Невдалий час купувати зараз

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Навіть війна не змушує українців зупинятися жити, а тому вони працюють, подорожують та навіть деякі з них купують нерухомість.

Оглядачка ринку нерухомості Вікторія Берещак розповіла, чому краще відкласти дане питання на тривалий термін

Люди не хочуть жити в орендованих квартирах, а тому вкладають у власну. Однак експерти запевняють, що іноді такі рішення можуть бути поспішними.

Якщо ви саме зараз вирішили купувати квартиру чи будинок, то потрібно розуміти, що ризиків уникнути буде майже неможливо. Про що варто памʼятати:

Безпековий ризик. Деякі забудовники страхують свої проєкти від воєнних ризиків, таких як уповільнення темпів будівництва. Це свідчить про те, що ймовірність затримок дуже висока — близько 98%. Тобто, якщо ви купите зараз житло у новобудові, то варто очікувати затримки щонайменше 1-2 роки.
Через фінансові труднощі забудовників, важливо ретельно проводити юридичний та фінансовий аудит, щоб уникнути потенційних проблем в майбутньому з вашою квартирою.
“Зараз буде переформатування ринку, а тому деякі компанії просто не витримають ці складні часи”, – запевняє Вікторія Берещак.

Якщо ви купили квартиру чи будинок, які знаходяться досить близько до зони бойових дій, то варто розуміти усі ризики, які можуть виникнути. Мова йде саме про обстріли й так далі. Ба більше, під час війни в безпеці не завжди знаходиться навіть та нерухомість, яка придбана навіть у Києві та Львові.

Чи ризикуватимуть ті, хто купить житло після війни

Не виключено, що переживати варто і тим українцям, які вирішили питання нерухомості залишити на час після війни. Так вони ризикують просто втратити всі ліквідні лоти, адже вони лише поступово скорочуються. Може бути таке, що після війни ви просто не встигнете купити нічого.

Невідомо, яким буде ринок після війни, коли ви плануєте купувати квартиру. Через це є ризик, що ви не зможете точно зрозуміти, хто ці забудовники, звідки вони отримують фінансування і чи мають вони взагалі достатньо коштів для продовження будівництва. Тому необхідно ретельно перевіряти як сам об’єкт, так і забудовника.

Здача об’єктів в експлуатацію може затримуватись, оскільки в Україні бракує кваліфікованих будівельників, а після закінчення війни така ж ситуація триватиме і надалі певний період часу.