Київ пережив чергову важку ніч через комбіновану повітряну атаку російських військ. Внаслідок ударів по столиці загинули люди, є поранені, а міські служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу. За інформацією міської влади, зафіксовано руйнування цивільної інфраструктури в кількох районах міста.
Мер Києва Віталій Кличко підтвердив інформацію про жертв атаки та зазначив, що на місцях влучань і падіння уламків безперервно працюють рятувальники, медики та комунальники. Частину постраждалих госпіталізували, іншим надали екстрену допомогу на місці.
За попередніми даними Повітряних сил, ворог застосував ударні безпілотники у поєднанні з балістичним озброєнням. Намагаючись перевантажити систему ППО, противник комбінував різні засоби ураження. У столиці пролунала серія гучних вибухів, після чого в окремих районах спалахнули пожежі.
Наслідки та руйнування в районах столиці
Основний удар припав на райони, де зафіксовано прямі влучання та падіння уламків збитих цілей. Наразі відомо про такі наслідки:
-
Житловий сектор: пошкоджено багатоквартирні та приватні будинки;
-
Інфраструктура: руйнувань зазнали нежитлові споруди та об’єкти міського життєзабезпечення;
-
Пошукові роботи: екстрені служби продовжують обстежувати території та розбирати завали, тож масштаби руйнувань і точна кількість постраждалих ще уточнюються.
Правоохоронці вже фіксують наслідки чергового воєнного злочину РФ проти цивільного населення. Міські служби працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше відновити пошкоджені комунікації та повернути місто до звичного ритму життя.

