Новий парк відкрився на Троєщині – ФОТО

Читайте також

Що задекларував Віталій Кличко за 2025 рік

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив звіт про свої статки за 2025 рік.

У Києві вперше пройде міжнародний театральний фестиваль KЇ FEST

У травні столиця стане центром театрального життя Європи.

“Лямур” від Маші Кондратенко

"Ce n’est pas de l’amour": Маша Кондратенко випустила іронічний трек із французьким шармом.

Справа Поплавського: розтрата 760 мільйонів, нічні обшуки та зізнання студенток

Навколо постаті багаторічного очільника Київського університету культури Михайла Поплавського розгортається безпрецедентний скандал.

М’ясо у квітні: чи готувати гаманці до стрибка цін перед Великоднем?

Березень 2026 року приніс українцям приємне, але тимчасове зниження цін на м’ясо.

Поділитися

Мер Києва Віталій Кличко відкрив першу чергу нового парку на Троєщині. Парк створили у Деснянському районі – уздовж проспекту генерала Ватутіна між вулицею Оноре де Бальзака та проспектом Маяковського.

«Поки ще тепло, ми не припиняємо роботи з облаштування столичних зелених зон. І сьогодні відкриваємо першу чергу ще одного із запланованих на цей рік – нового парку на Троєщині. На місці новоствореного парку раніше були хащі, тому перед початком робіт тут розчистили територію, вирівняли ландшафт, пересадили частину дерев. І ми бачимо, яка тут тепер гарна і комфортна зона відпочинку. І як багато людей приходять вже сюди», – зазначив мер. Другу чергу парку планується відкрити наступного року.

Загальна площа нового парку сягатиме 9,5 га. Сьогодні презентували облаштовану першу чергу на 2,3 га.

У новому парку встановили сучасні лави, урни для сміття, енергозберігаюче LED-освітлення, навігаційні покажчики та зрошувальну систему. Здійснили озеленення території. Також у зоні відпочинку облаштували прогулянкові доріжки з фібробетону та ФЕМ, велосипедні доріжки. Розчистили озеро та укріпили берег.

Є у новій зоні відпочинку і майданчик для занять спортом і альтанка. А для малечі встановили два дитячих майданчики. Збудували також будиночок садівника із вбиральнею та відремонтували голуб’ятню поруч із парком.

На відкриття нової зони відпочинку прийшло багато місцевих мешканців. А на кожній із локацій парку діти і підлітки влаштували танцювальний флеш-моб.

Вартість капітального ремонту парку з водними об’єктами – 48 млн грн.

Усього цього року на оновлення парків та скверів, зазначив Віталій Кличко, столична влада виділила рекордну суму – понад 200 млн грн.

Нагадаємо, цього року в столиці після капремонту до Дня міста відкрили першу чергу оновленого парку «Володимирська гірка» у центрі міста. Згодом – парк «Відрадний» у Солом’янському районі, першу чергу парку «Перемога» у Дніпровському районі, сквер на Подолі біля кінотеатру «Жовтень» та другу чергу парку «Наталка» на Оболоні. Облаштували і першу чергу парку «Муромець» у Деснянському районі та встановили у ньому скульптуру Іллі Муромця. Оновили Сирецький парк у Шевченківському районі столиці.