Новий ректор КПІ розповів, коли розпочне роботу

Читайте також

Як зміняться ціни на пальне та тютюн в Україні

З 2026 року в Україні починають діяти оновлені ставки акцизного податку.

Віталій Кличко про енергетичну ситуацію в Києві

Столиця продовжує ліквідовувати наслідки масованих атак.

Смертельне падіння на ожеледиці

Трагедія сталася зранку 19 січня неподалік від одного з житлових комплексів.

Київські ТЕЦ не запрацюють на повну до весни

Столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 навряд чи відновлять повноцінну роботу до кінця поточного опалювального сезону.

Кияни можуть залишитися без світла до 20 годин на добу

Київ переживає наймасштабнішу енергетичну кризу з моменту проголошення незалежності.

Поділитися

Переможець на виборах ректора Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Анатолій Мельниченко повідомив, що ще не розпочав роботу на новій посаді.
Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.

“Так, справді, 18 червня відбувся другий тур і я мав дещо більшу підтримку, ніж мій колега. Призначення на посаду ректора повинно пройти декілька стадій – формальних процедур. В першу чергу виділяється певний час на проведення так званих спецперевірок. Тобто Міністерство освіти і науки надсилає дані претендента на посаду в різні інституції. Це стосується перевірки декларації, наявності правопорушень зараз і в минулому. Після надходження з кожної спеціальної установи, органів влади відповідей, Міністерство вже має підстави укладати контракт та видавати наказ про призначення”, – розповів він.

Мельниченко пояснив, що відповідні процедури з призначення відбуваються у різний період: від декількох тижнів до місяців і він сподівається, що “це не буде дуже затягуватися”.

За його словами, до призначення обов’язки ректора буде виконувати колишній ректор – Михайло Згуровський, у якого діє контракт до 8 липня 2024 року.

“У Михайла Захаровича (Згуровського) є діючий контракт до 8 липня 224 року, і згідно з ним він справді має очолювати університет. Згідно з законодавством, повинно бути саме так”

Як повідомляли Українські Новини, на виборах ректора КПІ перемогу здобув проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, якого у другому турі підтримали 54,18% виборців.