Новий ректор КПІ розповів, коли розпочне роботу

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Переможець на виборах ректора Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Анатолій Мельниченко повідомив, що ще не розпочав роботу на новій посаді.
Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.

“Так, справді, 18 червня відбувся другий тур і я мав дещо більшу підтримку, ніж мій колега. Призначення на посаду ректора повинно пройти декілька стадій – формальних процедур. В першу чергу виділяється певний час на проведення так званих спецперевірок. Тобто Міністерство освіти і науки надсилає дані претендента на посаду в різні інституції. Це стосується перевірки декларації, наявності правопорушень зараз і в минулому. Після надходження з кожної спеціальної установи, органів влади відповідей, Міністерство вже має підстави укладати контракт та видавати наказ про призначення”, – розповів він.

Мельниченко пояснив, що відповідні процедури з призначення відбуваються у різний період: від декількох тижнів до місяців і він сподівається, що “це не буде дуже затягуватися”.

За його словами, до призначення обов’язки ректора буде виконувати колишній ректор – Михайло Згуровський, у якого діє контракт до 8 липня 2024 року.

“У Михайла Захаровича (Згуровського) є діючий контракт до 8 липня 224 року, і згідно з ним він справді має очолювати університет. Згідно з законодавством, повинно бути саме так”

Як повідомляли Українські Новини, на виборах ректора КПІ перемогу здобув проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, якого у другому турі підтримали 54,18% виборців.