«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО

Оновлена зала №4 в кінотеатрі «Оскар» (у ТЦ Gulliver) стала першою залою не тільки в Україні, але й у Східній Європі, де встановлено висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship. Насиченість і розширена палітра, яскраве і якісне 3D створюють справжній WOW-effect для глядача.

А ще оновлена зала стала першою в Україні сертифікованою залою для показу фільмів у форматі EclairColor. Крім того, її оснащено унікальним кіносабвуфером MAG THOR. Це єдиний у світі сабвуфер, який працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000т, що дозволяє глядачеві не тільки почути, а й відчути звукові ефекти.

«Оскар» став першим кінотеатром в Україні, де встановлено сабвуфер MAG THOR. На даний момент в світі існує всього декілька кінотеатрів з таким рівнем звуку, один із них – кінотеатр Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі – 2018» за версією ICTA (International Cinema Technology Association) в Лас-Вегасі.

Сабвуфер розроблено і створено українською компанією MAG Audio – найбільшим у Східній Європі виробником професійних звукових систем для кіноконцертних комплексів, розташованим в м. Біла Церква (Київської обл).

Також, в оновленому залі реалізована технологія DANA solution від MAG Audio – рішення, яке передає звукові ефекти 5.1 / 7.1 без використання процесора Dolby, або будь-якого іншого звукового процесора в кіно. Проект технічного оснащення залу реалізувала найбільша кіноінтеграціонная компанія в Європі – CinemaNext.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне