Патруль “Муніципальної охорони” врятував життя київлянці

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

⚡️Патруль “Муніципальної охорони” попередив  спробу самогубства киянки

Подія сталася близько 4-ї години ранку в парку “Володимирська гірка”.

Патруль, який перебував неподалік на чергуванні, негайно вирушив на місце події. Працівники виявили жінку, яка стояла за межами мосту і трималася за перила.

🚑Швидко зреагувавши, співробітники “Муніципальної охорони” зняли її з перил і викликали наряд поліції та швидку допомогу. 30-річну киянку госпіталізували у стаціонар.

✔️Співробітники “Муніципальної охорони” забезпечують цілодобове реагування на звернення громадян за допомогою пристроїв “кнопка екстреного виклику”, які розташовані в лісопаркових зонах і громадських місцях.