Пішохідна зона Хрещатика продовжиться до Бессарабської площі

Читайте також

У столиці погіршився стан повітря

У Києві станом на на 8:00 ранку 17 червня рівень забрудненості повітря низький на правому березі та середній – на лівому, радіаційний фон у всьому місті в нормі.

Кількість постраждалих від ударів у Києві перевищила сотню, людей дістають з-під завалів

У Києві кількість постраждалих внаслідок російської атаки збільшилась до 114, з-під завалів рятувальники продовжують діставати людей.

Удари по 27 локаціях, вщент зруйновано…

У ніч проти 17 червня росіяни здійснили черговий акт терору проти українського населення.

Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

У квітні українцям виплатили рекордні 445 млн грн Національного кешбеку

У квітні 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали рекордні 445 млн грн кешбеку за покупки товарів вітчизняного виробництва.

Поділитися

Пішохідну зону Хрещатику планують продовжити до Бессарабської площі. Про це в ефірі радіо «Київ 98 FM» розповів заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін.

«Нині реалізується пішохідний Поділ – 2 етапи вже минуло, залишилось ще 4. Наступний проект із пішоходизації планується на Бессарабській площі. Планується розширення пішохідної зони для мешканців та гостей столиці, які рухатимуться із Хрещатику до Бессарабки, шляхом перекриття вулиці, що практично вся наповнена припаркованими авто», – зазначив Дмитро Рахматуллін.

За його словами цей проект буде реалізований у рамках нової стратегії розвитку міста. Вона передбачає, що пішоходи на київських дорогах стануть головними. Друге місце посядуть велосипедисти та громадський транспорт. І останнє – автомобілісти.

«Загалом, Київ був автомобільним містом, але продовження старої стратегії призведе тільки до погіршення транспортної ситуації, яка вже на межі. Відповідно зараз ми завзято розвиваємо пішохідні зони, встановлюємо паркувальні стовпчики, щоб автомобілісти не заїжджали на тротуари», – підкреслив заступник директора Департаменту.

За його словами, за новою транспортною політикою зараз реалізується проект пішохідний Поділ. У старому місті також планується понижувати рівень бордюрного каменю, так щоб люди з інвалідністю могли спокійно пересуватися містом.