Платформа контактного центру 1551 стає зручнішою завдяки цифровим трансформаціям

Читайте також

Відключення світла 7 грудня

Для побутових споживачів заходи обмеження діятимуть від 09:00 до 20:00.

На Софійській площі Києва запалили вогні на головній ялинці країни

Поруч з ялинкою буде й гарна і теж символічна фотозона – "Крила Фенікса".

“Міс Україна-2024” – киянка Марія Мельниченко

Вперше за три роки конкурс "Міс Україна-2024" провели наживо.

У Києві судитимуть чоловіка, який у підземному переході зґвалтував 23-річну дівчину

За даними поліції, 37-річний киянин зґвалтував дівчину у метро, змусивши її віддати 4 тисячі гривень.

З нагоди Дня Збройних Сил України співачка Охтирчанка та незрячий ветеран-блогер Віталій Верес презентували музичне відео «Мрія моя»

З нагоди Дня Збройних Сил України співачка Охтирчанка та незрячий ветеран-блогер Віталій Верес презентували музичне відео «Мрія моя»

Поділитися

За дорученням мера Києва Віталія Кличка місто розвиває систему контролю, спрощення комунікації і зворотного зв’язку з киянами у сфері благоустрою міста, а також опрацювання звернень містян. Вона складається з двох службових систем і мобільного застосунку для киян «1551». Для подання заявок про недоліки в місті користувачам необхідно завантажити застосунок «1551». Ця система працює збалансовано, за останній рік пройшла необхідні тестування і тепер запускається на повну потужність.

Як розповів керівник цифрової трансформації та заступник голови КМДА Петро Оленич, платформа об’єднує застосунки інспекторів з благоустрою, які працюють на місцях, та систему моніторингу і контролю за виконанням. А цифрова взаємодія прибирає зайвий паперовий обіг та зменшує час виконання завдань. Усі міські служби, дотичні до сфери благоустрою Києва, мають відповідні доступи до цієї системи і спільно та оперативно працюють у ній. При цьому міська влада забезпечує подвійний контроль за якістю виконання робіт: від себе і від киян.

«Платформа «Чисте місто з 1551» стала органічною частиною нашої стратегії прозорого та відкритого діалогу з киянами. Ми бачимо, як дані формують наші рішення, дають можливість визначати пріоритети та забезпечують відповідальну взаємодію з містянами, щоб зробити Київ чистішим і комфортнішим», – додав Петро Оленич.

Рішення платформи базується на основі отриманих актуальних даних. Завдяки сучасній CRM-системі кожне звернення реєструється та аналізується, що дає можливість службі швидко визначати пріоритетні завдання та чітко встановлювати терміни виконання. Фіксація великої кількості звернень дає можливість не тільки оперативно вирішувати питання, а й визначати найбільш проблемні ділянки, де робота потребує посиленої уваги. Завдяки такому підходу забезпечується системний і структурований зворотний зв’язок з мешканцями, що дозволяє їм відстежувати хід виконання звернень.

«Це діджитал-рішення дасть змогу пришвидшити вирішення заявок щодо неналежного прибирання вулиць, прибудинкових та інших територій у столиці, персоналізувати відповідальність й оперативно оцінювати якість надання послуг. Адже в умовах воєнного стану швидка та оперативна реакція міської влади на запити громадян є особливо актуальною», – зазначив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він розповів, що реалізація технічного рішення розпочалася у 2022 році, коли роботу інспекторів перевели в мобільний застосунок «Чисте місто з 1551». Це спростило роботу інспекції та зробило їх більш мобільними: вони могли швидко фіксувати порушення та реагувати на них прямо на місці.

В оновленому застосунку «1551», як і раніше, містяни матимуть змогу залишити звернення про сміття, додати фото порушення та геолокацію. А інспектори Департаменту територіального контролю міста Києва, завдяки оперативному доступу до заявки в додатку для інспекторів, не витрачатимуть час на пошук конкретного місця проблеми – оперативно організовуватимуть прибирання, тобто реагуватимуть прямо на місці. Це дасть змогу більш ефективно контролювати ситуацію на вулицях міста та забезпечувати чистоту на новому рівні.

Як зазначив Віталій Кличко, оновлена платформа допомагає головам районів і службам столиці ефективніше реагувати на ситуацію на територіях, за які вони відповідають, та належним чином забезпечувати чистоту в місті.

Загалом із 2020 року і дотепер у мобільному застосунку «1551» авторизувались 235 368 користувачів. Наразі вже зареєстровано 940 677 звернень, що свідчить про довіру та результативність цієї роботи.

Щоб скористатись можливостями нової платформи,  потрібно завантажити застосунок «1551».