Починається будівництво метро на Виноградар – Кличко

Вже наприкінці року у Києві розпочнеться будівництво метро на Виноградар, і протягом трьох років планується ввести в експлуатацію дві нових станції метрополітену: «Проспект Правди» і «Мостицька».

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виїзної наради щодо перспективи будівництва метро на Виноградар, яка відбувалася в тунелі біля станції метро «Сирецька».

«Багато людей мешкають на Виноградарі, та мікрорайон продовжує розвиватися й потребує зручного сполучення з іншими районами міста. Метро – один із найбільш зручних і швидких видів громадського транспорту. І столичний метрополітен повинен далі розвиватись, повинні будуватись нові станції. За розрахунками, близько 60 тисяч мешканців Виноградарю користуватимуться метрополітеном», – зазначив Кличко.

Мер зауважив, що наразі здійснюється розробка проекту будівництва і необхідні експертизи, та вже в грудні планується розпочати будівництво метро на Виноградар.

«За попередніми розрахунками, станції «Мостицька» і «Проспект правди» ми можемо відкрити протягом трьох років. Ці дві станції будуть продовженням цього тунелю до Вітряних гір», – сказав Київський міський голова.

Відповідаючи на запитання щодо вартості, мер зазначив, що будівництво двох станцій метрополітену орієнтовно коштуватиме 5 млрд грн.

Мер Києва також зауважив, що в січні під час Давоського форуму зустрічався з керуючим директором Європейського банку реконструкції і розвитку з питань інфраструктури Томасом Майєром. І той наголосив, що ЄБРР зацікавлений, зокрема, і в проектах із будівництва метро.

Говорячи про перспективи будівництва метро на Троєщину, Київський міський голова підкреслив, що це можливо тільки після добудови Подільсько-Воскресенського мосту. І над цим проектом столична влада зараз активно працює, залучає інвестиції, щоби запустити міст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне