Почули весну: у столичному зоопарку на озера повернулись пелікани

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

З приходом весни та тепла у столичному зоопарку стає ще цікавіше – на озера вже повернулись пелікани.

Про це повідомили у КиївЗоо.

«16 рожевих та 4 кучерявих величних птахів тепер тішаться весняним сонечком та радо зустрічають відвідувачів на своєму прекрасному озері біля Центрального входу. Тут комфортне життя пеліканів забезпечують чиста вода, природне каміння, шовковиста травичка, зелені кущі та дерева, зони для приймання сонячних ванн і відпочинку в затінку, а ще доброзичливі пернаті сусіди і звісно ж – багато свіжої смачної рибки!», – розповіли у зоопарку.

Кожного дня киян та гостей столиці запрошують поспостерігати за рибним ланчем, який розпочинається о 12:00.

Для пеліканів цьогоріч працівники зоопарку також додатково встановили дерев’яні настили та облаштували природні місця для гніздування.

Нагадаємо, квиткові каси зоопарку працюють у понеділок із 12:00 до 16:00, із вівторка до неділі – з 10:00 до 16:00. Вхід у зоопарк здійснюється до 16:00, а перебувати на території можна до 17:30.