Подільський міст буде добудований до 2021 року

Читайте також

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Мобілка за 15 років позбавлення волі

В Києві два злочинця напали на військовослужбовця, вдарили його цеглиною по голові та пограбували.

На ринках Києва перевірять рибу

У Києві посилять контроль над продажем на ринках і ярмарках риби з місцевих водойм. Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби.

В Києві відкривається унікальний музей автомобілів наших дідів

20 квітня 2024 року в Києві, за адресою вулиця Малинська, 1 (Святошино), відчиняє свої двері єдиний у Києві унікальний музей ретро-техніки "Колеса Історії”!

Поділитися

Міська влада впритул наблизилася до вирішення питання завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу – потенційний інвестор готовий вкласти гроші у міст під державні гарантії. Про це в інтерв’ю виданню 44.ua повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Насправді у 2019 році вже буде 40 років, як будують міст. Я сподіваюся, що нам вдасться його закінчити, зважаючи на те, що цього року ми відновили будівництво, виділивши 1,2 млрд грн. За весь час на міст було витрачено близько 5 млрд грн, проте для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. З цього приводу ми зараз працюємо з державною владою, яка могла б допомогти у фінансуванні робіт, а також з потенційним інвестором – Німеччиною. До речі, вона готова вкласти гроші в міст у тому випадку, якщо ми надамо державні гарантії щодо повернення коштів», – повідомив посадовець.

За його словами, мостовий перехід буде у будь-якому разі побудований до 2021 року. Головне питання, яке стоїть перед владою міста сьогодні, – це перепланування проекту, оскільки ті моделі, які в ньому закладені, застарілі.

«Зараз проектувальники займаються техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) щодо мосту. Вирішується, куди він буде виходити: на Набережну, на Нижній і Верхній Вал або, може, в іншому напрямку. Орієнтуємося, що ТЕО з’явиться до кінця року», – розповів перший заступник голови міськдержадміністрації.

Також міська влада як один із варіантів розглядає можливе встановлення плати за проїзд. Наприклад, проїзд мостом може бути безкоштовним для киян, проте – платним для авто з інших міст.