Повідомлено про підозру киянину у збуті гранатометів через інтернет

Читайте також

В Україні 26 березня відключення світла не плануються – Укренерго

У четвер, 26 березня, в Україні заходи обмеження споживання електроенергії не плануються.

Київ розпочав підготовку до опалювального сезону-2026/2027

Одразу після завершення попереднього сезону Київ, не гаючи часу, перейшов до підготовки до зими 2026/2027.

Кінець легенди: у Києві знесли останній цех Мотозаводу

У березні 2026 року в столиці офіційно завершилася історія Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Київ став лідером серед міст України за рівнем розвитку відкритих даних

Столиця посіла перше місце серед 11 українських міст у дослідженні «Прозорі міста» від Transparency International Ukraine.

З 1 квітня в Україні розпочинається «сезон тиші», бо шлюбні ігри

З початком другого місяця весни, 1 квітня, в Україні офіційно стартує щорічний «сезон тиші», який триватиме до 15 червня.

Поділитися

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва затримано та повідомлено про підозру киянину у незаконному придбанні, зберіганні та збуті бойових припасів і вибухових пристроїв.

Згідно з матеріалами слідства, 40-річний уродженець міста Києва через спеціалізовані сайти налагодив на території столиці схему незаконного збуту ручних протитанкових гранатометів.

Спочатку через оголошення киянин продав за 40 000 гривень протитанковий гранатомет АТ-4. Частину коштів покупець переказав на його картку, іншу частину – поштою після отримання товару.

Згодом зловмисник так само поштою надіслав іншому покупцю ще один гранатомет з промислово-виготовленими протитанковими гранатами РПГ АТ-4.

За результатами спецоперації продавець затриманий «на гарячому» в порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває, правоохоронці з’ясовують походження зброї та боєприпасів, якими торгував чоловік.

За матеріалами Київської міської прокуратури