ПриватБанк блокує рахунки офіційним мільйонерам

Читайте також

Відключення світла в Україні 17 вересня

Завтра, 17 вересня, графіки відключень світла не застосовуватимуться.

У Києві відкрили алею пам’яті Георгія Ґонґадзе

У Києві на Контрактовій площі відбулося відкриття алеї пам'яті Георгія Ґонґадзе.

Головний прапор України приспустили

Сьогодні, 16 вересня, через прогнозовану негоду приспустили головний прапор України, встановлений на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

«Медова осінь – 2024» – виставка-ярмарок меду та саджанців

Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича запрошує на виставку-ярмарок меду та саджанців медоносних рослин «Медова осінь – 2024».

Температурні рекорди середини вересня у столиці

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 14 та 15 вересня у Києві було зафіксовано три температурні рекорди.

Поділитися

Державний “ПриватБанк” блокує рахунки своїх заможних клієнтів без пояснення причин. Попри всі офіційні підтвердження надходження мільйонних сум, втратити доступ до грошей можна через “сумнівний” незначний переказ.

Про це йдеться на сайті “Мінфін“, де українці можуть залишати відгуки про роботу фінустанов.

Причини розірвання співпраці з ПриватБанком

Як зазначається в одному з повідомлень, ПриватБанк блокував доступ без попереджень та пояснень до всіх рахунків клієнтки.

“Зі мною було розірвано договір без ніяких на те причин. Я надала документи про наявність офіційного доходу більш ніж 6 млн грн за два роки. Також в мого чоловіка дохід ще більше, ніж у мене, про що я надала також докази”, — йдеться у повідомленні.

Жінка зауважила, що у банку виникли питання щодо транзакції у валюті, покладену самостійно через термінал. Йдеться про кошти, які були відкладені.

“Я якраз перейшла на Ваш банк, як зарплатний. Надала всі докази, де розписала всі транзакції, була лише одна транзакція, від людини непов’язаної зі мною в сумі близько 25 тис. грн. І то це було повернення коштів. Тобто навіщо взагалі дозволяти в банку вхідні транзакції, якщо одна транзакція за 6 місяців, може заблокувати рахунок. Це був мій улюблений банк”, — повідомила вона

Тепер у клієнтки безліч проблем з роботою, а саме зарплатною карткою та вибором нового банку. Фінустанова не дозволяє навіть переглянути, де скільки коштів залишилось на картках валютних та гривневих.

Відповідь ПриватБанку

У ПриватБанку вкотре пишуть, що працюють виключно в рамках законодавства та нормативно-правових актів Національного банку України (НБУ), що регулюють відносини у банківській сфері.

Всі обмежувальні заходи здійснюють згідно з внутрішніми процедурами і вони відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінмоніторингу в країні.

“Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення”, — йдеться у відповіді.

Обслуговування обмежене, однак є можливість переказу залишків до іншого банку.

Для перерахування грошей необхідно:

  • надати реквізити рахунку, відкритого в іншій фінустанові на ім’я клієнта;
  • документи, де підтверджується повноваження розпоряджатись рахунками;
  • документи, де посвідчується особа;
  • документ, де засвідчується реєстрація у Держреєстрі фізосіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
  • написати заяву про перерахунок коштів.

Що ще варто знати

Нагадаємо, у ПриватБанку чоловік не зміг скористатися послугою “Оплата частинами”. Він наголошує, що йому відмовили через те, що він військовослужбовець.

Також ЗМІ писали, що клієнти ПриватБанку скаржаться на те, що банк заробляє на донатах для української армії, стягуючи комісію за послугою “Конверт”. Тоді як у рекламі вказується, що це — гарний та зручний спосіб збирати донати.